עדיין לא מאמינים שנלקחת מאיתנו - החבורז

לרז שלנו,

מה שאנחנו הולכים לומר לך רז, אולי יישמע כמו מילים גדולות שאומרים לכל אדם שהולך לעולמו והרבה פעמים קורה שרק לאחר שבן-אדם נהרג מבינים כמה מקסים הוא היה, אך אנחנו הבנו את זה כבר מזמן. לא נדרשה יותר מהיכרות קצרה איתך על-מנת להבין שאתה בן-אדם מדהים. מעולם לא היית עצוב, תמיד הסתכלת בצורה אופטימית על כל מצב בחייך, ולכן לא ידענו מעולם שאתה בסכנה. לא היה לך צורך בכתף תומכת, תמיד הסתדרת.


גרמת לכל אחד שהיה קרוב אליך להרגיש שהיית החבר הכי טוב שלו, המלאך והאח של כל אחד מחבריך, ותראה כמה חברים היו לך, שבאו בשבילך לחלוק כבוד אחרון.


בדיוק כמו שמך, רז, היית איש סוד, וכולנו הרגשנו שאנחנו יכולים לספר לך את הדברים הכי אישיים שלנו. תמיד הקשבת, התעניינת וידעת לתת את העצות הטובות ביותר. כמה הרבה ידעת עלינו.


רז שלנו - היית מלח הארץ – הכי טוב שהיה, ראשון בכל דבר, מצטיין בהכל, יוזם, מנהיג, שאפתן וכריזמטי. ילד מקסים, חבר וגבר אמיתי. אין מספיק מילים כדי לתאר איזה בן-אדם ענק אתה. היית החוליה המקשרת בחבורה, ותמיד ניסית לתווך ולפייס.


אי אפשר להאמין שאנחנו נמשיך במסלול החיים הרגיל – צבא, טיול, לימודים, עבודה ומשפחה, ואתה תישאר לנצח חייל, ילד בן 19, שעוד לא הספיק לטעום מהכל. אנחנו רק יכולים להתנחם בכך שנהרגת במילוי תפקידך, כגיבור, למען האידיאו