אני הכרתי את רז במשלחת לארה"ב - ארז תדמור

אני הכרתי את רז במשלחת לארה"ב, יצא לנו להתארח ביחד בשתי משפחות, אז שבוע רצוף יצא לי לישון איתו באותה מיטה.

מה שאני זוכר ממנו מהתקופה הזאת, שדווקא בתוך המשלחת הזאת לארה"ב של נוער לנוער, זה קבוצה של אנשים שנורא מכבדים את עצמם, דווקא הוא היה בן אדם שמאוד היה קל להתחבר איתו וישר ליצור איתו קשר.

למרות שלא הכרתי איתו, ישר הלכתי לדבר איתו, ולהיות חבר שלו מאוד מהר. אחרי התקופה המשותפת שלנו בנוער לנוער, ראיתי אותו כשעשינו פגישת משלחת, ואז אני זוכר שמאוד התבלט לי העובדה שהוא קרבי, הוא ממש לא נראה לי הטיפוס הזה של קרבי, כאילו איך שזכרתי אותו, ילד קטן ורזה כזה והוא השתנה, ולפי כל הסיפורים ששמעתי עליו הוא באמת השתנה.

חוץ מזה רציתי לספר: אני ביליתי באותו זמן, יניב השאיר לי הודעה בפלאפון: "ארז, משהו רע קרה, תתקשר אלי" אחרי זה הוא סיפר לי מה. ושמעתי אחר כך בחדשות שנהרג מישהו מ'דוכיפת' וישר קישרתי את יניב ל'דוכיפת' ויצא לי רז.

אז הייתי בצבא בצוללת, עליתי לרציף, היו שם 6 אנשים, ואחד מהם נראה לי שהוא מקרית מוצקין אז שאלתי אותו אם הוא מכיר את רז, וכל ה-6 אנשים שהיו באותו רגע על הרציף, התברר לי שהם הכירו את רז וכולם היינו באותה צוללת, וזה היה ממש מדהים.

להלווייה שלו, אני זוכר שבערך רבע מהצוות הגיע. זה היה יפה לראות כמה אנשים הכירו אותו.


ערב הנצחה, נוער לנוער, 6.12.02

פוסטים אחרונים

הצג הכול

זיכרון במרחק הזמן - ברק לפר

לא פעם מצאתי את עצמי מתחיל לכתוב. מכתב לרז, זכרון על רז, אבל בכל פעם שהתחלתי לרשום, באותה המהירות בה הגיעה היוזמה, כך גם השתלט איזשהו דחף לא משביר לגנוז. הוא מת הרי... זה מטופש לדבר איתו. במסע הישראלי

יום הזיכרון בזום - טלי

אז אחרי כמעט 19 שנים שהתרגלנו לדבר ביום הזה אל קבר, השנה גם הקברים מקשיבים Online. כנראה שבכל דבר אפשר למצוא משהו חדש, כשהמציאות מחייבת. מידי פעם מנסה לחשוב מה היית אומר. מה היית אומר על התקופה הזאת,

אתרז - אתר ההנצחה לסמ"ר רז מינץ ז"ל